Strona gł
ówna
Biuletyn Informacji Publicznej Oœrodka Pomocy Społecznej w Legionowie

Ośrodek Pomocy Społecznej w Legionowie

OGŁOSZENIE

 


Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że od listopada Ośrodek Pomocy Społecznej będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Skrócenie godzin urzędowania Ośrodka związane jest z ustawą z dnia 7 października 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców energii elektrycznej w 2023 roku w związku z sytuacją na rynku energii elektrycznej, która zobowiązuje kierowników jednostek sektora finansów publicznych do działania w celu realizacji obowiązkowego zmniejszenia całkowitego zużycia energii elektrycznej w zajmowanych budynkach lub częściach budynków oraz przez wykorzystywane urządzenia techniczne, instalacje i pojazdy.

Organizacja pracy OPS w Legionowie od dnia 1 września 2022

 

Dokumenty do pobrania w celu uzyskania pomocy

 

 

Uwaga! Komunikat !

Szanowni Państwo z uwagi na fakt, iż dotarła do Ośrodka informacja o próbach wyłudzenia danych osobowych - uprzejmie informujemy, iż Ośrodek nie zleca nikomu wykonywania telefonów do osób starszych i zbierania ich danych osobowych.

Osoby starsze, samotne, niepełnosprawne potrzebujące pomocy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem

022 774-08-66.

W przypadku, otrzymania takiego telefonu prosimy o zapisanie imienia i nazwiska osoby dzwoniącej oraz o skontaktowanie się z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Legionowie.
Przekaż proszę tę informację swojej babci, dziadkowi, starszej mamie, tacie, sąsiadce, sąsiadowi !