Strona gł
ówna
Biuletyn Informacji Publicznej Oœrodka Pomocy Społecznej w Legionowie

Festyn rodzinny na Kozłówce

W dniu 24 maja 2009r.na osiedlu „Kozłówka” w ramach projektu „Aktywność drogą do sukcesu” , który realizuje Ośrodek Pomocy Społecznej w Legionowie, odbył się piknik rodzinny.

Współorganizatorami niedzielnej rodzinnej zabawy był Starosta  Legionowski Jan Grabiec, Prezydent Miasta Legionowa Roman Smogorzewski oraz Miejski Ośrodek Kultury w Legionowie.

W trakcie festynu zarówno dzieci jak i ich rodzice mogli znaleźć dla siebie wiele atrakcji i wspólnej zabawy. W  programie była m.in. bajka plenerowa, występ zespołu „Szachraj”; występ zespołu „PAVULON  TWIST”, ale także występ dzieci z osiedla. Gromkie brawa od widowni - kolegów i koleżanek, świadczyły o tym, że mimo wielkiej tremy, udało się zaprezentować na scenie swój talent  wokalny.

Podczas pikniku nie zabrakło konkurów i niespodzianek , które aranżował prowadzący całą imprezę Andrzej Maroszek , który również   wykazał się swoim talentem scenicznym naśladując głosy znanych postaci co wprawiło uczestników pikniku w jeszcze bardziej radosny nastrój. Dzięki temu nie tylko dzieci miały okazję do świetnej zabawy i odrobiny humoru.

Przez cały czas imprezie przyświecało słońce , które było świetnym uzupełnieniem prawdziwie radosnej, rodzinnej atmosfery wspólnie spędzonego niedzielnego popołudnia.

Galeria zdjęć

Projekt ,,Aktywność drogą do sukcesu'' współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.